Friday, October 16, 2009

Pööbel


NETTiga tegutsedes oleme tihtipeale sattunud riiete ja moe teemale, olles korraldanud mitmeid moeshow’sid - kaasaarvatud ka suurejoonelisem „Grammofon”, mis toimus kevadel - aidanud UK’s viia läbi müügipäevi ja isegi korraldanud töötoa särkide ümbertegemiseks. Aga riided pole ainukesed asjad, mis võivad vajada uut ilmet või mida saaks veidi vaeva nähes jälle korralikuks muuta.
Kellel meist ei vedeleks näiteks maakodus või keldris mõni vana kapp või diivan, mida oleme juba aastaid mõelnud korda teha? Või kes meist ei oleks heitnud pilgu oma raamaturiiulile ja leidnud, et see võiks olla teist värvi või natukene suurem? Selle asemel, et viia oma vana laud kuhugi prügimäele, võiks anda talle ju uue ilme, või mis?

Haarake siis märkmik ja pange kirja – 26. aprill kuni 2. mai 2010 toimub mööblinäitus „Pööbel”!
Näituse jaoks renoveerib NETT 12 mööblieset ja eksponeerib neid Telliskivi Loomelinnakus kõigile vaatamiseks ja uudistamiseks. Näituse lõpuks toimub ka 2. mail oksjon, kus on võimalus endale odavalt soetada mõni näitusel olnud mööbliese, mis silma torkas ja meeldima hakkas (müümata jäänud mööbel annetatakse abivajajatele).

Sellega seoses kutsume üles ka teisi inimesi oma näitusel osalema!
Kui teil on mõni mööbliese, mis muidu niisama vedeleb ja tolmu kogub, siis tehke ta korda! Saate olla teistele heaks eeskujuks, oma töö ja vaevaga „Pööblil” särada ning võite ka oma kordatehtud mööblitüki meie oksjonil maha müüa (müümata jäänud esemed tagastatakse omanikele) ja veidi raha teenida ja säästlikum ning rohelisem olla praegusel raskel ajal.

Kui teil tekkis huvi, siis asuge planeerima ja disainima – lähitulevikus paneme ka üles reglemendi näitusel osalemise kohta (märkus! reglement on ka nüüd lisatud) ja pärast seda ootame teie meile :)
Kui teil on aga paktilisem küsimus või pakkumine, siis aga võtke julgelt ühendust - taaskasutusnett@gmail.com

Senikaua jätkab NETT töötubade korraldamist (järgmine töötuba ongi mööbliga seotud, nii et hoidke silmad lahti!) ja niisama tubli olemist.

Kohtume „Pööblil”!
sinu NETT

„Pööbel” 2010 reglement

1. Pööbel

1.1. Pööbel on NETTi korraldatud mööblinäitus ja -oksjon. Näitus toimub 26. aprill kuni 2. mai, 2010. aastal ja oksjon toimub 2. mai 2010. aastal. Ürituse toimumispaigaks on Telliskivi Loomelinnak Tallinnas.
1.2. Näituse teemaks on vana mööbli säästlik renoveerimine ja taaskasutus üleüldiselt.
1.3. Lisainfot küsi aadressilt taaskasutusnett@gmail.com või vaata taaskasutusnett.blogspot.com.

2. Osalemine

2.1. Osalejatel tuleb end registreerida hiljemalt 1. aprilliks 2010, saates meili, milles sisaldavad autori(te) kontaktandmed, mööbliesemete kirjeldus koos enne ja pärast fotodega elektronposti aadressile taaskasutusnett@gmail.com.
2.1.1. Registreerimise ajaks peavad mööbliesemed juba valmis olema.

2.2. Osaleda võivad kõik 18-65-aastased isikud.

2.3. Kollektsioonil võib olla nii üks kui ka mitu autorit.

2.4. Üritusest võib osa võtta üks autor ühe kollektsiooniga.

2.5. Kollektsioon peab koosnema vähemalt ühest ning mitte rohkem kui kaheteistkümnest mööbliesemest.
2.6. Mööbliesemed ei tohi olla väiksemad kui 0,2 x 0,2 x 0,2 (nt taburett) ja suuremad kui 1,5 x 2,5 x ∞ (kriteerium on see, et ta mahuks uksest sisse).

2.7. Kõik mööbliesemed peavad olema ise renoveeritud, kõrvalise/professionaalse abi kasutamine on vähesemal määral lubatud.

2.8. Osaleja peab hoolitsema kollektsiooni õigeaegse valmimise ja kohaletoimetamise eest.
2.8.1. Vajaduse korral aitab NETT mööbli leidmise ja transpordiga.

3. Oksjon

3.1. Kõik kollektsioonid on soovi korral võimalik maha müüa näituse lõpul toimuval oksjonil.
3.2. Müümata jäänud mööbliesemed tagastatakse omanikele või soovi korral annetatakse koos NETTi müümata jäänud mööbliesemetega abivajajatele.
3.3. Müügilt saadud tulu läheb osalejatele, kelle mööbel maha müüdi.
No comments:

Post a Comment